کسب و کار

راه اندازی تجارت با کمترین هزینه

راه اندازی تجارت با کمترین هزینه

شما به هنگام تجارت ممکن است محدودیت بودجه داشته باشید، ولی این به معنای نداشتن گزینه های دیگر نیست. شما می توانید با پول کم تجارتی را راه بیاندازید، اگر که ترکیب درستی از مهارت، کار اخلاقی و کاربلدی بازاریابی را داشته باشید.
برای موفقیت در پروژه های تجاری مخصوصا در پروژه هایی که نسبت به آن هیجان زده اید، یه سری مهارت ها کمک می کند زمانی که برای تجارت پول کمی دارید یاد بگیرید که چگونه امروز پول دربیاورید.

1. ایده هایتان را به اشتراک بگذارید
چنانچه فکرمیکنید فکر و ایده شما کاملا منطقی و بازده دارد اما نیازها و بستر خاصی احتیاج دارد از قبیل سرمایه و تخصص های لازمه و غیره می توانید در یکی از این سایتها و مراکزمعتبرحمایتی از طرحها وایده ها شرکت کنید تا سرمایه گذاران و یا متخصصان و یا حتی مشاوران با شما درارتباط باشند تا نیازهای طرحتان را برای عملی سازی بررسی ودر یک قرارداد کاملا مطمئن با شما وارد کارتجارت شوند.

2. چیزی درست کنید.

بله، درست کردن چیزی در ابتدا منابعی را برای هزینه می خواهد ولی در دراز مدت ممکن است به فروش خوبی برسد. چیزی که می خواهید درست کنید به خود شما بستگی دارد ولی چندین جا برای فروش وسایلتان هست، سایت های فروش آنلاین( فروشگاه های اینترنتی ) بهترین جا برای فروش وسایل دست ساز، از زیورآلات تا اسباب بازی چوبی برای بچه ها، هستند.
بیشتر صاحبان تجارت تولیدات خودشان را در نهادهای مختلف برای بیشترین عرضه ممکن می فروشند. این خیلی مهم هست، همچنین شما باید مطمئن باشید که فهرست کالاهایتان در همه سایت ها به روز است. برای به دست آوردن منابع متفاوت فروش به سایت های اینترنتی سر بزنید.

3. چیزی را بفروشید.
اگر نمی خواهید چیزی درست کنید ( یا فکر می کنید که خلاق نیستید ) چیزی را که قبلا دیگری درست کرده بفروشید. بیشتر صاحبان تجارت تولیداتی را که دیگران آن را درست کرده اند به نحوه مختلف به فروش می رسانند. این کار به روش های مختلف می تواند باشد.


فروشگاه های اینترنتی: یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و یا با کمپانی های فروشگاه های اینترنتی مشارکت داشته باشید. این فروشگاه ها راهنمای خوبی برای فروش هستند. آیتم های خوبی برای به فروش رساندن تولیداتتان هست.


4. خدماتتان را بفروشید.
یکی از راه های شروع تجارت با پول کم یا بدون سرمایه، فروش خدمات به جای کالای فیزیکی است. انواع مختلفی از خدمات برای فروش هست که به سابقه یا علاقه شما بستگی دارد.
بعضی ها خدمات تخصصی نیاز دارند، مثل حسابداری . ولی بعضی ها خدماتی می خواهند که اطلاعات کمی در موردش لازم است، مثل منشی شخصی.
چون شما خدماتتان را می فروشید، نیاز دارید که اسم تان یا اسم کمپانی تان در معرض دید افرادی که خدمات لازم دارند، قرار بگیرد و برنامه تبلیغاتی داشته باشید. بعضی جاها که تبلیغات مجانی است می توانید تبلیغ کنید.همچنین بهتر است وبسایتی برای ارائه نمونه کار و فهرست تجارب خود داشته باشید. اگر می خواهید با راه و روش تبلیغات آنلاین آشنا شوید به سایت های تبلیغاتی مراجعه کنید.5. دادوستد وسایل مورد نیاز
متاسفانه، خیلی سخت هست که در شروع کار هیچ سرمایه ای نداشته باشیم. حتی برای نویسندگی و ایجاد سایت به یک کامپیوتر و اینترنت نیاز داریم. با این وجود، راه های زیادی برای به دست آوردن منابع مورد نیاز برای شروع تجارت وجود دارد. برای مثال، اگر شما برای ایجاد سایت تان یک کامپیوتر لازم دارید، به همسایه تان بابت خرید سیستمش خدمات دهید و از کودکش مراقبت کنید.


6. از خدمات کم هزینه استفاده کنید.
همانطور که قبلا گفته شد، شما می توانید از سایت های اینترنتی برای تبلیغات خدمات و تولیداتان استفاده کنید، شما همچنین می توانید از این سایت ها برای ایجاد کمپانی خود استفاده کنید. برای مثال، بسیاری از طراحان برای طراحی آرم حدودا از 1 میلیون تومان قیمت به بالا را پیشنهاد می کنند. نمونه های قبلی را چک کنید و طراح یا خدمات رسانی را پیدا کنید که با سبک شما جور باشد.
این یک راه بسیار خوب برای آیتم های تبلیغاتی هست و یا آیتم های دیگر که تبلیغات کمتری نیاز دارند.

شروع کردن تجارت نیازمند نبوغ و استعداد برای آنچه که می خواهید انجام دهید، هست. اگر شما کاری را شروع کنید که به آن علاقه دارید، راه های خوبی برای پیشرفت پیدا می کنید.برای ارسال دیدگاه لطفا ثبت نام کنید

نظرات کاربران

اشکان بی نیاز
اشکان بی نیاز
1400-09-19

امیدوارم در کارتان موفق باشید